Знайти основи трапеції якщо вони відносяться як 5/7 а середня лінія трапеції дорівнює 20 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Перкатий Максім.
(7к+5к)/2=20
13к=40
к=40/13
основание=7×(40/13)=280/13