Відстань від центра основи конуса до середини твірної дорівнює 17 см, а висота 16 см. обчісліть

радіус основи конуса.

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Кристина.
Твірна конуса = 2*17=34см

r= \sqrt{34^2-8^2} =  \sqrt{900} =30