1. Промінь с проходить між сторонами кута (ав), який дорівнює 90°. Знайдіть кути (ас) та (вс), якщо

кут (ас) вдвічі більший, ніж кут (вс).

Ответы на вопрос

Отвечает Кремешков-Зозуля Дмитрий.

Нехай кут ВС = х, тоді кут АС = 2х. Їх сума дорівнює 90, звідси маємо рівняння: 2х + х = 90. 3х = 90. х = 30. Отже, ВС = 30, а АС = 30 * 2 = 60.