Основою прямого паралелепіпеда є ромб із діагоналями 7 см і 8 см. Знайдіть об'єм паралелепіпеда,

якщо його бічне ребро дорівнює 10 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Галушкин Иван.

Площадь основания = 7*8/2=28см

обэм= 28*10=280 см куб