осьовий переріз циліндра-квадрат,площа якого 64 см в квадраті знайти площу основи циліндра


Ответы на вопрос

Отвечает Агафонова София.

основою циліндра є круг з площею S=π r^2

розглянемо АА1ВВ1 квадрат - осьовий переріз. АА1 =ОО1 - є висотою циліндра , АВ=А1В1=d=2r 

S(AA1B1B)= AA! * AB =64cm^2   AA1=AB=8cm   r =4cm

S = π * 4^2 = 16π cm^2