Точка K належить відрізкуCD,довжина якого дорівнює 28см.Знайдіть відрізки CK іKD,якщо 1)відрізок CK

на 4 см менший від відрізка KD 2)відрізок CK у 6 разів більший за відрізок KD 3)CK:KD=3:4

Ответы на вопрос

Отвечает Шулин Кирилл.
1)х+(х+4)=28
2х=24
х=12

2)х+6х=28
7х=28
х=4

3)3х+4х=28
7х=28
х=4