Обчисліть об'єм піраміди з висотою 10 см , якщо в основі цієї піраміди лежить ромб із діагоналями 5

см і 9 см

Ответы на вопрос

Отвечает Чубарук Андрей.
Площадь основания: S=5*9/2=22.5 cм²
Объём пирамиды: V=Sh/3=22.5*10/3=75 см³.