Сторона AD паралелограма ABCD лежить у площині а, а сторона ВС віддалена від цієї площини на

відстані d Знайдіть відстань від точки перетину діагоналей паралелограма до площини а

Ответы на вопрос

Отвечает Лапко Дима.

Точка пересечения диагоналей делит их пополам. Поэтому
АО = АС/2 = 24/2 = 12 см
ОD = BD/2 = 18/2 = 9 см
AD = ВС = 20 см
Периметр треугольника AOD равен
АО + OD + AD = 12 + 9 + 20 = 41 см