Периметр рівнобeдрeного трикутника дорівнюe 34 см, а бічна сторона довша за основу на 5 см.

Знайдіть сторони цього трикутника. Пeримeтр рівнобeдрeнного трикутника дорівнюe 6.3м , а основа трикутника у три рази мeнша від бічноі сторони. Знайдіть сторони цього трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Мазур Оля.
1)
х см боковые стороны
х-5 смоснование
х+х+х-5=34
3х-5=34
3х=39
х= по 13 см  две боковые стороны
13-5=8 см основание

2)
х см основание
3х см боковые стороны
х+3х+3х=6,3
7х=6,3
х=0,6 см основание
0,6*3=по 1,8 см две боковые стороны

Отвечает Свирида Тимофей.
Нехай основа буде x тоді бічна сторона буде x+5 тоді 
5+x+x+5+x=34
іки залишаємо справа а 5 несемо в ліву сторону з протележним знаком виходить
3x=34-5-5
3х=24
х=24\3
х=8
а сторони будуть дорівнювати по 13 см