Менша основа прямокутної трапеціі = 9 см, більша діагональ = 17 см, а висота = 8 см. Знайти

периметр трапеціі.

Ответы на вопрос

Отвечает Титова Валерия.
17-9=8
8/2=4
4*4+8*8=80
√80=8.94
8.94*2+17+9=43.88