Можете помочь пожалуйста? Складіть рівняння прямої, яка проходить через точку L(3,-1) паралельно

прямій 4х + 4у - 20 = 0

Ответы на вопрос

Отвечает Прудникова Юля.
Нехай y = kx + b (*) - загальний вигляд рівняння прямої. Оскільки пряма (*) проходить через точку L(3;-1), то маємо: -1 = 3k + b. Дві прямі паралельні, якщо їхні кутові коефіцієнти дорівнюють одне одному. Із рівнянні прямої y = -x + 20 дістанемо, що k = -1.

-1 = 3 * (-1) + b  звідси  b = 2. Тобто, y = -x + 2 - шукана пряма.