Даю 40 балів Сторони трикутника=6 см,7см,9см. Знайти периметр подібного трикутника з коефіціентом

k=3

Ответы на вопрос

Отвечает Анисимова Ксюша.
6+7+9=22 (см) периметр даного трикутника
22*3=66 (см) периметр подібного трикутника
Відповідь: 66 см.