З вершини D прямокутника ABCD зі сторонами 8см і 16 см до його площини проведеноперпендикуляр MD,

що дорівнює 8 см. Знайти відстань від точки M до прямих AB і AC,

Ответы на вопрос

Отвечает Соколова Екатерина.

по теореме Пифагора из треугольника AMD

AM^2 = 16*16+8*8 = 320

AM = корень(2*8*2*8+8*8) = корень(5*8*8) = 8корень(5)

по теореме Пифагора из треугольника СMD

СM^2 = 8*8+8*8 = 2*8*8

СM = 8корень(2)