АВС үшбұрышында С=30 градусқа , ал А төбесінің сыртқы бұрышы 120 градусқа тең Үшбұрыштың белгісіз

бұрыштарын табыңдар

Ответы на вопрос

Отвечает Бактыбай Батырхан.
X+120=180 x=180-120 x=60 60+30+x=180 90+x=180 x=180-90 x=90