Периметр чотирикутника 56м,а його сторони выдносяться як 4:5:2:3.Знайти найбільшу і найменшу

сторони даного чотирикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Холкина Надя.

2+3+5+4=14

56:14=4

а=4*4=16(м)

в=5*4=20(м)

с=2*4=8(м)

d=3*4=12(м)-ой! нашла все стороны))