Висота рівнобедреного трикутника проведена до основи утворює з бічною стороною кут 60 градусів.

Визначте довжину цієї висоти якщо бічна сторона трикутника дорівнює 12 см.Даю 50 балів!

Ответы на вопрос

Отвечает Хмелевский Кирилл.
Рассмотрим ΔABD-прямоугольный
∠B=60°
∠А=90-60=30°
катет лежащий против угла в 30 градусов равен половине гипотенузы
BD= \frac{1}{2}*AB= \frac{12}{2}=6   см