Діагональ прямокутника дорівнює 2см й утворює зі стороною кут 30°.знайдіть сторони прямокутника


Ответы на вопрос

Отвечает Kravcov Denis.
Sin30° = a / b
a = sin30° * b = 1/2 * 2 = 1
Теорема Пифагора
c² = a² + b²
b² = c² - a² = 2² - 1² = 4 - 1 = 3
b = √3
a = 1; b = √3