Діагональ прямокутника = d і утворює зі стороною кут 30 градусів.Знайдіть довжину меншої сторони

прямокутника

Ответы на вопрос

Отвечает Самусев Денис.

Довжина меншої сторони     a = d * sin α = d * sin 30° = d / 2

Отвечает Савельев Женя.

менша сторона = половині гіпотенузи(d/2) тому що вона лежить напроти кута 30 градусів (така властивість)