Знайдіть гіпотенузу прямокутного трикутника якщо його катети дорівнюють 9 і 12 см


Ответы на вопрос

Отвечает Халитова Алина.

Найдём гипотенузу по теореме Пифагора

a, b -катеты, c-гипотенуза

с^2=a^2+b^2

c^2=12^2+5^2

c^2=144+25

c^2=169

c=13 cm                              думаю правильно...

Отвечает Досан Аманжол.
Теорема Пифагора
с^2=a^2+b^2
с^2=9^2+12^2
c^2=81+144
c^2=225
c=15