висота прямокутного трикутника ,проведена до гіпотенузи поділяє ії на відрізки 9 і 16.Знайдіть

катети трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Бойкова Алина.

 ВС=9+16=25

АВ-9*25=225(корінь з 225=15) АВ=15

АС-25*16=400(корінь  з 400=20) АС=20