Рівняння прямої, що проходить через точки Z (-7; -1) i N (2; 4


Ответы на вопрос

Отвечает Жигульский Вадим.

Объяснение:

y=kx+b

-1 = -7k + b

4 = 2k + b

-9k = -5

k = 5/9

-1 = -7 * 5/9 + b

b = 2 8/9

y = 5/9x + 2 8/9