1) Площа трикутника = 84 см. квадратних а одна із сторін 8 см. знайти висоту трикутника проведену

до цієї сторони........ 2) Обчислити площу ромба діагонал якого = 6 см. а інша на 12 см. довша....... 3) Площа паралелограма = 480 см. квадратних а його периметр 112см Відстань між більшими сторонами паралелограма = 12 см. Знайдіть відстань між меншими сторонами......

Ответы на вопрос

Отвечает Баграновская Даша.
Х+(х+5)=59
2х=59-5
2х=54
х=54/2
х=27(уч)- в 1 классе
27+5=32 уч во втором классе
Задание № 1: 
84/х+5=17
84/х=17-5
84/х=12
х=84/12
х=7