Якщо сторонн трикутника дорівнюють 7 см, 8 см і 9 см, то його площа становить:​


Ответы на вопрос

Отвечает Павлова Настя.

Ответ:

25

Объяснение:

тому що площа трикутника визначається AB+BC+AC=7+8+9=25

Отвечает Смирнова Соня.

Ответ:

7+8+9=24)

Объяснение: