Знайдіть градусну міру кругового сектора з радіусом 10 см,якщо його площа дорівнює 5п см^


Ответы на вопрос

Отвечает Зотева Вера.
Дано:
R=10 см
S=5П см^
Знайти: 
α - ?

Розв'язання

S=П*R^2*α / 360
α = S*360 /  П*R^2 
α =  5П см^ * 360 /  П*100 = 18

Відповідь:  α=18 градусів