Знайдіть найбільшу сторону трикутника, якщо вони відносяться як 2 : 2 : 3, а периметр трикутника

дорівнює 140 мм. варіанти відповідей 60 мм  40 мм  20 мм  80 ммС решением нужно​

Ответы на вопрос

Отвечает Маады Ачы.

Ответ:60мм

Объяснение:

ВВедем коэффициент k, тогда сторона а=2k, сторона b=2k и сторона с=3k.

Периметр Р=а + b + с=2k+2k+3k=140

7k=140

k=20

Наибольшая сторона с=3k=3*20=60мм