Зовнішній кут DAB трикутника ABC дорівнює 100° знайти кут С якщо кут A = куту C СРООЧНО!!!

ПОЖАЛУСТА!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Гусак Лена.

Ответ:

∠BAC=180-100=80°

∠А=∠С=(180-80)/2=50°

Объяснение: