Умоляю помогите!! Перпендикуляри, проведені з точки перетину діагоналей прямокутника до двох його

сусідних сторін, дорівнюють 8 см і 17 см. Обчислити периметр прямокутника

Ответы на вопрос

Отвечает Зиннурова Диана.

Ответ:

100 см

Объяснение:

Ширина прямокутника 8*2=16 см.

Довжина прямокутника 17*2=34 см.

Р=2(16+34)=100 см