Знайдіть скалярний добуток a×b, якщо |a|=3, |b|=4 і кут між векторами дорівнює П/3


Ответы на вопрос

Отвечает Гиниятуллина Диана.

Ответ:     a * b = 6 .

Объяснение:

    Вектори  a  i  b ;  φ = ∠( a,b ) = π/3 ;   | a | = 3 , | b | = 4 ;  a * b - ?

 a * b = | a |* | b | * cosφ = 3 * 4 * cos π/3 = 12 * 1/2 = 6 ;   a * b = 6 .