У кулю, радіус якої дорівнює 6,5 см, вписано циліндр,радіус основи якого 6 см. Знайти площу бічної

поверхні циліндра.

Ответы на вопрос

Отвечает Игнатьев Михаил.

Відповідь:

60π см²

Розв'язання:

∆OAB- прямокутний трикутник.

За теоремою Піфагора.

ОА=√(ОВ²-АВ²)=√(6,5²-6²)=√(42,25-36)=

=√6,25=2,5см.

АС=2*ОА=2*2,5=5см висота циліндра.

Sбіч=2πr*h=2π*AB*AC=2π*6*5=60π см²