Знайти висоту прямокутного трикутника, якщо проекції катетів на гіпотенузу становлять 4 см і 9 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Туктамышев Тимур.

Ответ:

ВН=6см

Объяснение:

Пропорційні відрізки прямокутного трикутника:

BH²=CH*AH;

BH²=4*9=36

BH=√36=6 см