Знайди гіпотенузу прямокутного трикутника, якщо катети трикутника дорівнюють 5 см та 12 см. СРОЧНО


Ответы на вопрос

Отвечает Карпукова Софья.
Гип^2 = кат^2 + кат^2
гип = √кат^2 + кат^2
гип = √5^2 + 12^2 = √169 = 13
Отвечает Быков Виктор.

Ответ:

13 см.

Объяснение:

теорема Піфагора
гіпотенуза^2 = катет1^2 + катет2^2

гіпотенуза^2 = 5^2 + 12^2

гіпотенуза^2 = 25 + 144

гіпотенуза^2 = 169

гіпотенуза = √169

гіпотенуза = 13 см

Відповідь: 13 см.