Срочно даю 85 балов знайти площу трикутника із сторонами 12 см, 10 см і кутом між НИМИ 30°​


Ответы на вопрос

Отвечает Белгибаева Амина.

Ответ:

Площа трикутника: 60 см²

знайти площу трикутника із сторонами 12см, 10 см і кутом між НИМИ 30°

Щоб знайти площу трикутника зі сторонами 12 см, 10 см і кутом між ними 30°, можна скористатися формулою площі трикутника:

Площа = (1/2) * a * b * sin(C)

де a і b - довжини сторін трикутника, C - кут між цими сторонами.

У даному випадку, a = 12 см, b = 10 см і C = 30°.

Підставимо ці значення до формули:

Площа = (1/2) * 12 см * 10 см * sin(30°)

Переведемо кут у радіани, оскільки синус працює з радіанами:

Площа = (1/2) * 12 см * 10 см * sin(π/6)

Синус кута π/6 (30° в радіанах) дорівнює 1/2, тому:

Площа = (1/2) * 12 см * 10 см * (1/2)

Площа = 60 см²

Таким чином, площа цього трикутника становить 60 квадратних сантиметрів.