Точка С належить пiдрiзку АВ, АС= 10 см, ВС=5 см. Знайдіть довжину вiдрiзка АВ. 4. Відомо, що кут

(ab) дорівнюс 40, а кут (Бс) дорівнює 70° Чи може промінь с проходити між сторонами кута (ab)? Поясніть відповідь. Допоможіть будь ласка!!! Дам 100 балів

Ответы на вопрос

Отвечает Поп Михайло.

Объяснение:

1.

АВ=АС+ВС=10+5=15 см.

2.

Не може.

Не може тому, что ∠(вс) більший за ∠(ав)