Маємо трикутник ABC. AC= 11,4 см ∠ B= 45° ∠ C= 60° Відповідь: AB= ........√.......смдуже

потрібно!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Исламбеков Руслан.

Ответ:

За теоремою синусів:

\dfrac{AC}{sinB} =\dfrac{AB}{sinC}

AB=\dfrac{AC*sinC}{sinB}  

AB=\dfrac{11.4*sin60}{sin45} =\dfrac{11.4*\dfrac{\sqrt{3} }{2} }{\dfrac{\sqrt{2} }{2} } =\dfrac{57\sqrt{3} }{10} *\dfrac{2}{\sqrt{2} } =\dfrac{57\sqrt{3} }{5\sqrt{2} } =\dfrac{57\sqrt{6} }{10}=5,7\sqrt{6} (cm)