392.Чи існує трикутник, одна зі сторін якого на 2 см мен- ша від другої та на 6 см менша від

третьої, а периметр дорівнює 20 см? СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Зубачёва Арина.

Ответ: Існує

Объяснение: Нехай одна сторона - х, тоді друга сторона - х+2, а третя сторона - х+6. Звідси

х+х+2+х+6=20

3х+8=20

3х=12

х=4.

Отже, такий трикутник існує.

Отвечает Мазур Настя.

Ответ:

Нехай a = x ,

тодi b = x + 2

с = х + 6

a + b + c = P

х + х + 2 + x + 6 = 20

3x + 8 = 20

3x = 12

x = 4

a = 4 см

b = x + 2 = 4 + 2 = 6 см

c = 4 + 6 = 10 см

4 < 6 + 10

6 < 4 + 10

c = a + b

10 = 4 + 6,

Объяснение:

Трикутник зі сторонами 4 см; 6 см; 10 см - не існує.

Відповідь: ні