Боковая поверхность цилиндра развернута на плоскости. Диагонали развертки образуют между собой

острый угол и и каждая из диагоналей равна . Найдите площадь полной поверхности цилиндра.​

Ответы на вопрос

Отвечает Пичкалёв Илья.

Ответ:

Объяснение:

Площа бокової поверхні циліндра дорівнює добутку висоти на довжину обертання, тобто Sб = 2 * 4 = 8.

Площа кругів основ циліндра дорівнює площі круга з радіусом 2 (висота циліндра), тобто Sкр = πr^2 = π*2^2 = 4π.

Таким чином, повна площа поверхні циліндра Sдорівнює сумі площі бокової поверхні та двох основ:

Sд = Sб + 2Sкр = 8 + 2(4π) = 8 + 8π.

Отже, площа повної поверхні циліндра дорівнює 8 + 8π.