Похила утворює з площиною кут 45. Знайдіть цю похилу , якщо її проекція на площину дорівнює 6 см


Ответы на вопрос

Отвечает Головёнкин Андрей.

Ответ:

Похила дорівнює 6√2 см

Объяснение:

∆АВС- прямокутний трикутник.

∠АВС=90°

∠С=45°

Сума гострих кутів прямокутного трикутника дорівнює 90°

∠А=90°-∠С=90°-45°=45°

Кути при основі рівні 45°, трикутник рівнобедрений.

ВС=АВ=6см.

За теоремою Піфагора:

АС=√(АВ²+ВС²)=√(6²+6²)=√(36+36)=

=√72=√(36*2)=6√2 см