Визнач, який з кутів трикутника прямий, якщо АВ=5 см, ВС = 12 см, АС = 13 см.​


Ответы на вопрос

Отвечает Завренко Виталя.

Відповідь:

13

Пояснення:

Застосуємо теорему Піфагора для знаходження гіпотенузи:

AC^2 = AB^2 + BC^2

AC^2 = 5^2 + 12^2

AC^2 = 169

\sqrt{AC} = \sqrt{169}

AC = 13

Отже, за теоремою Піфагора в трикутнику АВС кут С прямий.