ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!!! 4. В трикутнику сторони мають довжини 9 см і 13 см. Яким може бути

найбільше значення довжини третьої сторони? А. 21 см Б.22 см В. 4 см 5. Знайдіть периметр рівнобедреного трикутника, якщо його сторони дорівнюють 3 см і 8 см. А. 21 см Б.19 см В. 14 см 6. Сумою першого та другого кутів трикутника є 78°. Знайдіть градусну міру третього кута. А. 102° Б.12° В. визначити неможливо

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.
Найбільше значення довжини третьої сторони трикутника буде рівне сумі довжин двох інших сторін, тобто: 9 + 13 = 22 (см). Відповідь: Б (22 см).

У рівнобедреному трикутнику дві сторони мають однакову довжину, тому для знаходження периметру треба просто додати довжину третьої сторони до подвоєної довжини однієї з бічних сторін: 2 x 3 см + 8 см = 14 (см). Відповідь: В (14 см).

Сума всіх кутів трикутника дорівнює 180 градусів. Тому градусна міра третього кута буде 180 градусів мінус сума градусних мір перших двох кутів: 180° - 78° = 102°. Відповідь: А (102°).