При якому значенні x вектори a̅ (−x; 4; 2) i b̅ (6; 3;−3x) перпендикулярні


Ответы на вопрос

Отвечает Лешкевич Алина.

Ответ:0

Объяснение: вектори перпендикулярні при скалярному добутку, що дорівнює нулю.
-х*4*2+6*3*(3х) = 0
-8х+54х=0
х=0