Одна з основ трапеції дорівнює 16 см, а її висота - 4 см, площа дорівнює 70 смсм2. Знайди довжину

другої основи.

Ответы на вопрос

Отвечает Сарбасова Аяжан.

Ответ:

19 см

Объяснение:

а=16см

h=4см

S=70см²

b=?

Розв'язання:

S=h(a+b)/2; →

b=2S/h-a=2*70/4-16=140/4-16=

=35-16=19 см