7. Основою прямої призми є трикутник дві сторони якого дорівнюють 6√3 см і 8 см, а кут між ними

60°. Знайдіть об'єм призми, якщо бічне ребро дорівнює 10 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Хисматуллина Зиля.

Объем призмы - площадь основания на высоту, V =So H

В прямой призме боковое ребро равно высоте, H=10

S△ =1/2 *6√3 *8 *sin60 =36

V =36*10 =360 (см^3)