Допоможіть будь ласка! Катет і гіпотенуза прямокутного трикутника 9 см і 41 см. Обчислити синус,

косинус і тангенс меншого кута трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Дунец Лиза.

Відповідь:

Пояснення:

а=9см

b=41см

с-?

1) Знайдемо другий катет за т Піфагора

с=√41^2-9^2=√1681-81=√1600=40cm

Проти меншого кута стоїть менша сторона, отже

cos=c/b=40/41

sin=9/41

tg=9/40