Найдите площадь трапеции, если известны основание и высота а=33см b=27см с=24см


Ответы на вопрос

Отвечает Плужникова Катя.

Площа = (a + b) * h / 2,

де a і b - довжини основ, h - висота трапеції.

Підставляючи відповідні значення в формулу, отримаємо:

Площа = (33 + 27) * 24 / 2 = 60 * 24 / 2 = 1440 см².

Отже, площа цієї трапеції дорівнює 1440 см².