Кути трикутника пропорційні до чисел 2, 3, 4. Знайти кути цього трикутника. СРОЧНО!!!!!! ДАЮ 20

БАЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Чичканова Вероника.

Ответ:

2х+3х+4х=180
9х=180
х=20
1 кут =2*20=40 градусов
2 кут 3*20=60 градусов
3 кут 4*20=80 градусов

Объяснение: