Знайдіть площю круга вписаного в трикутник зі сторонами 4см, 5см і 3см​


Ответы на вопрос

Отвечает Кутепова Валентина.

Ответ:

За цією формулою можна обчислити площу круга: S=ПR²

r=√

p=

p==16 (см)

r=√=√=√2,25=1,5

S=ПR²=3,14*(1,5)²=3,14*2,25≈7 (см)