Обчисліть масу 2 моль кальцій сульфату


Ответы на вопрос

Отвечает Коновалов Семён.

Відповідь:

Маса 2 моль кальцій сульфату CaSO4 = 272,282 г.

Пояснення:

Mr(CaSO4) = 1 * 40.078 + 1 * 32.065 + 4 * 15.9994 = 136,141 г/mol

M(CaSO4) = 2 Mr(CaSO4) = 2 * 136,141 г/mol = 272,282 г