Допоможіть в Розв'язаті задач :1. Периметр трикутника 18 см2, а його сторони відносяться як

2:3:4. Знайдіть найменший кут трикутника.2. Сторони трикутника 29 см, 25 см, 6 см. Знайдіть радіус кола, вписаного в цей трикутник.

Ответы на вопрос

Отвечает Колошук Тима.

Объяснение:

1) 2+3+4=9 всего частей

18:9=2 см для одной части

2*2=4 см 1 сторона

3*2=6 см 2 сторона

4*2=8 см 3 сторона

2) R=2S/(a+b+c).

a+b+c=6+25+29=60 см.

S=√(30·(30-6)(30-25)(30-29))=√(30·24·5·1)=√3600=60 см²

R=2·60/60=2 см.

Ответ: 2 см.