Знайдіть довжину кола, вписаного в ромб, якщо його сторона і кут дорівнюють: 8 см і 60 градусів. С=


Ответы на вопрос

Отвечает Лебедев Павел.

Ответ:

За теоремою Піфагора, довжина діагоналі ромба дорівнює: √(8² + 8²) = √128 ≈ 11.31 см Радіус кола, вписаного в ромб, можна знайти як половину діагоналі ромба: r = 11.31 / 2 = 5.65 см Довжина кола, вписаного в ромб, можна знайти за допомогою формули: L = 2πr L = 2π × 5.65 ≈ 35.44 см Отже, довжина кола, вписаного в ромб зі стороною 8 см та кутом 60 градусів, дорівнює близько 35.44 см.

Объяснение: