Коло задано рівнянням х^2 + у^2 = 100. Чи належить цьому колу точка: А(0;-10); В(9;4); С(6;-8).


Ответы на вопрос

Отвечает Югрин Даниил.

Ответ:

Точки А(0;-10) і С(6;-8)

належить рівнянню х²+у²=100

Объяснение:

А(0;-10) х=0; у=-10

х²+у²=100, підставимо значення х;у в рівняння і якщо права части рівна лівій, тоді точка належить рівнянню.

0²+(-10)²=100

100=100, так т.А(0;-10) належить рівнянню х²+у²=100

В(9;4) х=9; у=4

х²+у²=100

9²+4²=100

81+16=100

97≠100, ні точка В(9;4) не належить рівнянню х²+у²=100

С(6;-8) х=6; у=-8

х²+у²=100

6²+(-8)²=100

36+84=100

100=100, так точка С(6;-8) належить рівнянню х²+у²=100